آخرین پیش رویداد پایش با حضور بنیان‌گذاران «یونش»

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی یونش، بنیان گذاران استارتاپ «یونش» که در حوزه محتوای آموزشی کار می کند در آخرین پیش رویداد استارتاپ ویکند شهری کرج(پایش)، که به همت مرکز رشد شهرداری کرج برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد تا  تجربیات خود را بازگو کنند.

مهسا جنتی هم‌بنیان گذار یونش ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران این رویداد، بیان کرد: این رویداد ها به جوانان و دانشجویان خلاق و صاحب ایده کمک می‌کند با توجه به تجربیات افراد حاضر ایده های خود را تا حدودی اعتبارسنجی کنند، با چالش های پیش رو آشنا شوند و با آمادگی در رویداد استارتاپ ویکند شهری کرج با نام پایش در ۳ روز آخر مهر ماه شرکت کنند.

5fb6bdb42e9006ff36950f7002bc7e59

محمدحسین امیری یکی دیگر از بنیان‌گذاران یونش درباره هدف از شرکت در این رویداد اظهار داشت: ما تجربه ی حضور در استارتاپ ویکند و رویارویی با چالش های آن را داشتیم و هدف ما از شرکت در این رویداد انتقال تجربه های مفید در خصوص استارتاپ ها و چالش های پیش رو  و رویداد استارتاپ ویکند به جوانان خلاق و دانشجویان حاضر در رویداد است.

وی با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ کارآفرینی و استارتاپ، تشریح کرد: جوانان و دانشجویان پر شور شهر کرج پتانسیل فوق العاده‌‌ای دارند اما گاهی با کمبود امکانات و حمایت مواجه می‌شوند، نیاز به برگزاری چنین رویداد هایی برای آشنایی بیشتر این جوانان با مباحث کارآفرینی و دریافت تجربیات از زبان مربیان و کارآفرینان برتر داخلی احساس می‌شود.

فرشاد حسن زاده دیگر بنیان گذار این استارتاپ در زمینه فعالیت‌های یونش گفت: یونش پلتفرم آنلاین اشتراک گذاری دانش بین دانشجویان است، هدف اصلی ما فراهم کردن محیطی برای تعامل دانشجویان و کمک به موفقیت بیشتر آنها در دانشگاه است، شروع کار یونش در استارتاپ ویکند اردیبهشت شهر کرج بوده است و در حال حاضر ما در دوره پیش شتابدهی شتابدهنده آواتکبا نام آواکمپ حضور داریم.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام میتوانند به صفحه این رویداد در ایوند و وبلاگ یونش مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *