با یونش کسب درآمد کنید

از امشب و به مناسبت شب یلدا امکان فروش محتوای آموزشی توسط کاربران و کسب درآمد در یونش فعال شد.

photo_2016-12-20_18-33-12

شما می‌توانید با تهیه محتوای آموزشی متنی با کیفیت مثل جزوه، نمونه سوال، مقاله و یا پرزنتیشن و عرضه این محتوا ها در بستر یونش با قیمت دلخواهتان کسب درآمد کنید. مقالات و پروژه های خودتان را دست نخورده باقی نگذارید و از این منابع ارزشمند کسب درآمد کنید.

درصد همکاری با یونش

یونش تنها بستری است برای اشتراک گذاری محتوای آموزشی که ناشر محتوا را در فروش آن سهیم می‌کند. یونش برای اشتراک گذاری محتوای رایگان هیچ مبلغی را از کاربران دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا غیر رایگان باشد و به‌ صورت انحصاری در یونش قرار داده شود، ۸۵ % از فروش آن به ناشر محتوا تقدیم می‌گردد، یونش محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

محتوای من چقدر می ارزد؟

ارزش گذاری محتوای آموزشی ناشران به عهدهٔ خود آنها است البته یونش بر اساس معیارهای مختلف بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت مناسبی را به ناشرین محتوا پیشنهاد خواهد داد. ناشر می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

نحوه و شرایط تسویه در یونش چگونه است؟

در پنل کاربری محتواهای آپلود شده به همراه تعداد دانلود، نظرات و درآمد حاصل شده نمایش داده می شود، تسویه حساب در یونش به صورتی هفتگی در روز چهارشنبه صورت میگیرد.اگر مبلغ حساب شما بیش از ۷۰هزار تومان باشد می توانید از تسویه حساب آنی (یکبار در روز) استفاده کنید.

استاندارد‌‌‌ها و کیفیت محتوا در یونش

برای یونش و کاربران آن محتوای با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، برای فروش بهتر پیشنهاد ما این است محتوای شما به صورت تایپ شده باشد. اگرچه محتوای دست نویس با خط خوب و بدون خط خوردگی نیز مورد قبول ما است. یونش محتوای آموزشی را به نام خود شما منتشر می‌کند و شما می توانید در پروفایلى که برای معرفی در اختیار شما قرار می‌گیرد، رزومهٔ کاری، لینک شبکه‌های اجتماعی و وب سایت شخصی خودتان را قرار بدهید. بنابراین نیازی نیست واترمارک و یا زیرنویس یا توضیح اضافه ای در محتوا بگنجانید.

حتما چکیده ای از محتوا آماده کنید

برای قرار دادن محتوا به صورت غیر رایگان نیاز است حتما چکیده ای از محتوای خود آماده کنید، این چکیده به دانشجویان کمک می‌کند تا با اعتماد بیشتری محتوای شما را برای خرید انتخاب نمایند. بهتر است توضیحاتی در خصوص سرفصل های محتوا، منابع و اینکه این محتوا برای چه کسانی مناسب است در این چکیده قرار دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *