تحولی در یادگیری و آموزش، پلتفرم تعاملی مدیریت یادگیری

یادگیری الکترونیکی چیست؟

ای‌لرنینگ یا یادگیری الکترونیکی در واقع ابزار یا سیستمی آموزشی بر پایه کامپیوتر است که به ما اجازه می‌دهد در هر جایی و هر زمانی، یاد بگیریم. یادگیری الکترونیکی امروز بیشتر از طریق اینترنت عرضه می‌شود، ولی در گذشته روی ترکیبی از شیوه‌های مبتنی بر کامپیوتر مثل سی‌دی بود. یادگیری الکترونیکی به دانشجویان این امکان را می‌دهد که یادگیری را با زندگی خودشان سازگار کنند، و حتی پرمشغله‌ترین فرد هم می‌تواند در کارش پیشرفت کند و مهارت‌های جدید کسب نماید.

چرا یک پلتفرم تعاملی مدیریت یادگیری؟

فرآیند مدیریت تمرینات و پروژه های ارسالی دانشجویان کلاس به استاد معمول سخت، پیچیده و زمان بر است. تکنولوژی به طرز شگفت انگیز و چشم گیری راه های آموزش و یادگیری که ما تجربه کرده بودیم را تغییر داده. این به دانشجویان و اساتید دانشگاه اجازه می‌دهد که در هر زمان به کشف اطلاعات جدید و مفید بپردازند و جامعه یادگیری بهتری ایجاد کنند و در هر کجای جهان از جمله ایران برای به اشتراک گذاری دانش و منابع مفید اقدام کنند، مدیریت کلاس درس و روابط با دانشجو تسلط از اهمیت به سزایی برخوردار است و این توانایی به روند یادگیری دانشجویان کمک می‌کند. یادگیری تعاملی و یادگیری اجتماعی می‌تواند تاثیر بسزایی بر رشد و درک دانشجویان بگذارد. هدف نهایی ما این است با ارائه ابزار و خدمات مختلف منجر به بهبود یادگیری نظام آموزشی شویم.

فقط روی تدریس تمرکز کنید

با ویژگی ها و امکانات یونش، اساتید به راحتی و سهولت میتوانند ارتباط خود با دانشجویان را کنترل و روند یادگیری آنها را بهبود بخشند. امکاناتی نظیر فضای ذخیره سازی نامحدود ابری، پرسش و پاسخ برای دانشجویان، امکان ایجاد دوره آموزشی خصوصی و عمومی، ارسال اطلاعیه به دانشجویان کلاس، آپلود منابع آموزشی متنی و ویدیویی و مدیریت ارسال و دریافت تمرینات کلاسی دانشجویان در پلتفرم آنلاین سازگار با موبایل یونش به صورت رایگان فراهم شده است.

یونش همانند یک کلاس درس مجازی، مکمل کلاس درس اصلی است، اساتید می‌توانند مشارکت و تعامل علمی دانشجویان در داخل و خارج کلاس را افزایش دهند و در پنل اختصاصی خود ارتباط با دانشجویان را مدیریت کنند. دانشجویان می‌توانند قبل از حضور در کلاس از محتوای آموزشی استاد استفاده کنند، بعد از کلاس در محل گفتگو با سایر دانشجویان و استاد تعامل داشته و در پرسش و پاسخ شرکت کنند. همچین دانشجویان می‌توانند از طریق یونش حل تمرین ها، پروژه و مقالات خود را برای استاد ارسال کنند.

امکانات ویژه پنل اساتید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *