معرفی ۵ سریال فوق العاده برای دانشجویان

اگر نیاز به کمی حواس پرتی و دور شدن از فضای درس و دانشگاه دارید، قطعا یکی از راه های کم هزینه، جذاب و خوب می‌تواند سریال دیدن باشد، به خصوص اگر این سریال ها را در کنار دوستان و همکلاسی ها در خوابگاه و یا ….! ببینید.

چه سریال هایی با حال و هوای دانشجویی مناسب است:

siliconvalley07

۱٫ سیلیکون ولی (Silicon Valley)
این سریال را شدیدا به همه ی دانشجویان پیشنهاد می‌کنم، سریال فوق العاده ای که تا الان ۳ فصل از آن پخش شده است، یه کمدی موقعیت است که از شبکه ی اچ بی او پخش می‌شود. این سریال در مورد ۶ جوان است که در دره سیلیکون، مهد بزرگترین شرکت ها و استارتاپ های حوزه ی تکنولوژی شرکتی نوپا را راه انداخته اند. این سریال به دانشجویان برای شروع کسب و کار درس های فوق العاده ای می‌دهد. این سریال در کنار جنبه سرگرمی آن، فضایی که از دنیای کسب‌وکار و به‌خصوص حوزه کارآفرینی و استارتاپ‌ها به تصویر کشیده است.

mr-robot-banner

۲٫ آقای ربات (Mr. Robot)
این سریال جوایز متعددی را در جشنواره های مختلف کسب کرد، سریالی که در ژانر درام روانشناسی قرار می‌گیرد، الیوت اندسون بازیگر اصلی این سریال در نیویورک مسئول حفظ امنیت سایبری یک شرکت است. او از این توانایی اش برای مقابله با آدم‌های شرور هم استفاده می‌کند و اقدام به هک کردن و تخریب شرکت های بزرگ آمریکایی می‌کند. اگر به جهان سایبری، تکنولوژی و هیجان روانی علاقه دارید قطعا این سریال مناسب شماست. واقعا کیه که دوست نداشته باشه بیخیال درس و دانشگاه بشه و به یعضو ک گروه هکری مخفی، زیرزمینی و مخوف شود؟

pic5

۳٫ بیگ بنگ تئوری (Big Bang Theory)
یک سریال تلوزیونی دیگر در سبک کمدی موقعیت، سریالی که از سال ۲۰۰۷ شروع به پخش شده، محوریت این سریال بر روی ۵ کاراکتر می‌باشد. لئونارد و شلدون ، که دو دوستِ هم اتاقی و دانشمند هستند و همسایهٔ روبه‌رویی آن‌ها پنی که بازیگری ناموفق و پیش‌خدمت رستوران است و دو دوست و همکار گیکی و غیراجتماعی آن‌ها مهندس هوافضا یعنی هاوارد و متخصص فیزیک نجومی راجش هستند، ۵ کاراکتر این مجموعه هستند. هوش و نبوغ این ۴ شخصیت مرد و عدم موفقیتشان در روابط اجتماعی در تضاد با کاراکتر پنی است که فردی محبوب و دارای روابط اجتماعی گسترده است موجب ایجاد صحنه‌های کمدی در مجموعه می‌شود.

how-i-met

۴٫ آشنایی با مادر (How I Met Your Mother)
یک مجموعه تلوزیونی کمدی دیگر، سریالی که در طی سال های پخش جوایز متعددی را کسب کرد و پخش آن در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.در این سریال، باب سجت به عنوان صدای آیندهٔ بازیگر اصلی، تد موزبی، در سال ۲۰۳۰ به پسر و دخترش خاطراتی را یادآوری می‌کند که منجر به ملاقات او با مادرشان (همسر تد) شده‌است، که داستان را از قسمت اول به زمان گذشته برمی‌گرداند و خاطرات را نقل می‌کند.

friends

۵٫ دوستان (Friends)
و در نهایت میرسیم به سریال دوستان، قطعا میشه این سریال را بهترین سریال طنز و کمدی تاریخ نامید.سریالی که یکبار برای دیدن آن کم است. دوستان از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ پخش شد و در این ۱۰ سال تمام جوایز مربوط به سریال های تلوزیونی را جمع کرد! این کمدی موقعیت آمریکایی درباره ۶ دوست است که در منهتن نیویورک زندگی می‌کنند.داستان قسمت‌های مختلف سریال، حول ماجراجویی‌های رمانتیک و کمدی و مشکلات شغلی شخصیت‌ها می‌چرخد، شدیدا بهتون پیشنهاد می‌کنم این سریال را ببینید، هر قسمت این سریال تقریبا ۲۰ دقیقه است، بدون شک طنز این سریال در روحیه شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *