پنج قدم برای ساخت برند شخصی در حوزه تدریس خصوصی

پنج قدم برای ساخت برند شخصی در حوزه تدریس خصوصی

پارادایم های فکری در مورد کسب و کار ها در حال تغییر است، روزی همه به دنبال کار دولتی بوده اند و برای استخدام شدن از هیچ کوششی فروگذار نمی کردند.زمان گذشت و رونق شرکت های خصوصی شروع شد ولی همچنان این تفکر وجود داشت که جوان جویای کار باید حتما برای سازمان و شرکتی کار کند. اما امروز در ایران گزاره اینکه فرد برای کسب درامد باید برای جایی کار کند دیگر چندان محلی از اعراب ندارد بلکه الگویی ظهور کرده به نام خود اشتغالی! خود اشتغالی یعنی اینکه فرد با تکیه بر توانایی های خود سعی کند خود را در یک شغل معرفی و ممتاز کند تا چرخه اقتصادی زندگی اش به حرکت بیافتد.

خود اشتغالی و داستان تدریس خصوصی

یکی از بهترین انواع خود اشتغالی تدریس خصوصی است چرا که یادگیری در جوامع بشری یک نیاز دائمی بوده و افراد می توانند به تدریس خصوصی به عنوان یک شغل پایدار که بهره اقتصادی بالایی دارد اتکا کنند. ویژگی مهم تدریس خصوصی این است که تکیه بر توانایی فردی دارد و به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد، ولی یک دردسر وجود دارد چطور تدریس خصوصی را به یک کار پایدار تبدیل کنیم؟

برند شدن در تدریس خصوصی

تدریس خصوصی برای آنکه به یک شغل تبدیل شود باید فرد فعال در آن به یک برند شخصی تبدیل شود. چرا که در حوزه خود اشتغالی تنها به واسطه برند شدن فرد است که درآمد ها پایدار می شوند. اما برند شدن به تنهایی ساده نیست و استفاده از ابزارهای آنلاین در این راستا بسیار هوشمندانه است. استاد سلام با تکیه بر ضعف برند سازی فردی در زمینه آموزش پنج قدم زیر را برای برند سازی بر می دارد.

۱٫ تعریف شغل

در خود اشتغالی مهمترین نکته این است که فرد خود را معرفی کند، در واقع اولین مرحله برای ساخت برند شخصی نیز همین است، در استاد سلام فردی که ثبت نام می کند پروفایلی در اختیار می گیرد که می تواند توانایی ها و مشخصات خود را تعریف کند، در واقع فرد با استاد سلام صاحب شغل تدریس خصوصی می شود.

۲٫ قابلیت جستجو

امروزه نام آدمها کمتر در ذهن می ماند! ولی اگر فردی قابلیت جستجو داشته باشد قطعا شانس اش برای یافتن فرد یادگیر بیشتر می شود، در استاد سلام با یک رفتار تخصصی در زمینه تولید محتوا نام افرادی که هزینه راه اندازی سایت ندارند به سادگی به موتور جستجوی گوگل معرفی شده و استاد فعال در زمینه تدریس خصوصی صاحب آدرسی می شود. موتور جستجوی استاد سلام به نحو احسن کار می کند و دانش آموز یا دانشجو و یا هر فردی که دنبال یادگیری مهارت خاصی هست را به راحتی به سمت اساتید مورد نظرش هدایت می کند.

۳٫ تبلیغ کردن!

خب فرد برای اینکه به یک برند تبدیل شود باید بتواند برای خود تبلیغ کند، تبلیغ کردن در تدریس خصوصی امری مقطعی نیست و فرد باید برای خود تبلیغ کند، افراد چون که در زمینه تبلیغ کردن متخصص نیستند عموما در این مسیر ناکام می مانند، در استاد سلام تبلیغ کردن برای اساتید یک امر پایدار است و قطع نمی شود.

۴٫ در معرض بودن

مهمترین مسئله در خود اشتغالی این است که فرد باید در جای درستی بایستد بسیار بوده اند افرادی با توانایی های بالا اما در جای درستی نایستاده اند و به موفقیتی نرسیده اند. استاد سلام چهار راه حوادث تدریس خصوصی است و با داشتن نزدیک به ۱۴۰۰۰ استاد از سراسر ایران، و رتبه اول تا سوم در سرچ کلمه تدریس خصوصی محبوب افرادی است که می خواهند بطور خصوصی آموزش ببینند.

۵٫آموزش

خود اشتغالی پایدار به میزان آموزشی بستگی دارد که فرد در مدت زمان کار خود دریافت می کند. در استاد سلام آموزش های روز و ویژه تدریس خصوصی در اختیار افراد قرار می گیرد و همین آموزش ها تدریس خصوصی را برای فرد لذت بخش تر کرده و وی را به سود بیشتری می رساند.

سخن آخر اینکه

تدریس خصوصی یک شغل پایدار می تواند باشد اگر که فرد به سمت ساختن برند شخصی برود.در هر زمینه آموزشی و هر مهارتی که فعال هستید با استاد سلام برند شخصی تان را سریع تر و راحت تر بسازید.و در هر رشته ای که نیاز به آموزش دارید از استادسلام میتوانید استاد مورد نظرتان را بیابید و به صورت حضوری و یا از طریق کلاس مجازی به یادگیری تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و انتگرال،تدریس خصوصی حسابان و تدریس خصوصی برنامه نویسی و ده ها رشته و مهارت دیگر بپردازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *