یونش در رویداد “استارتاپ استانبول ۲۰۱۷”

یونش به عنوان یکی از ۱۰۰ استارتاپ منتخب در این رویداد ۴ روزه حضور خواهد داشت. این رویداد در حضور مربیان، سرمایه‌گذارها، سازمان‌ها و رسانه‌های برگزیده جهانی برگزار خواهد شد.

استانبول به عنوان پل میان اروپا و آسیا، این بار سازمان‌ها، مجریان و استارتاپ‌ها را از ۶۵ کشور دنیا گرد هم خواهد آورد.

این رویداد به مدت ۴ روز از ۲۸ مهر تا ۱ آبان در Etohum استانبول برگزار خواهد شد.

 

رویداد استارتاپی برگزیده در سراسر اروپا و آسیا

 

استارتاپ استانبول رویدادی پیشگام در سراسر اروپا و آسیاست که بنیان‌گذاران، سرمایه گذاران و عوامل اجرایی را در این مناطق گرد هم می‌آورد.

در این رویداد استارتاپ‌های منتخب، سازمان‌های فناوری اطلاعات، سرمایه‌گذاران فرشته و سرمایه‌گذاران خطرپذیر از سراسر اروپا و آسیا حضور بهم می‌رسانند.

+۵۰۰ 

سرمایه گذار

+۴۰۰۰

مهمان

+۸۰

کشور

+۵۰۰

استارتاپ

استارتاپ استانبول تابحال میزبان بیش از ۸۰ کشور در دنیا بوده است:

سرمایه گذاران و حاضرین این رویداد همگی از سازمان‌های برجسته جهانی هستند:

این رویداد توسط Etohum برگزار می‌شود. Etohum از شتابدهنده‌های پیشگام ترکیه است. سالانه Etohum از میان هزاران متقاضی، خاص‌ترین استارتاپ‌ها را برمی‌گزیند و به مدت ۳ ماه شتابدهی می‌کند. Etohum با مربیانی برگزیده و جهانی نظیر مشاورانی از سیلیکون ولی، قلب کارآفرینی جهان همکاری می‌کند.

Etohum بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین رویدادهای کارآفرینی ترکیه را برگزار می‌کند. استارتاپ ترکیه و استارتاپ استانبول دو مورد از این رویدادهای بزرگ هستند.

 

برنامه‌های رویداد و اتفاقات پیش روی یونش

 

در این ۴ روز یونش، در کنار باقی استارتاپ‌های منتخب فرصت برخورداری از منتورینگ، ارائه پیچ در حضور سرمایه گذاران، شبکه سازی با مهمانان را خواهد داشت.

در عین حال فرصت انتخاب به عنوان یکی از ۱۵ استارتاپ منتخب نهایی و ارائه در روز کنفرانس که برنامه نهایی این رویداد می‌باشد را خواهد داشت.

 

اتفاقات خوبی در انتظار یونش و شما همراهان همیشگی ما در این رویداد جهانیست. با بقیه خبرها و گزارش‌های مربوط به این رویداد همراه ما باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *