درباره یونش

ماموریت ما در یونش این است که دانشجویان با بهره گیری از خدمات و محتوای آموزشی برتر، راه موفقیت را به آسانی طی کنند.

همه چیز از یک ظهر گرم بهار شروع شد، وقتی فهمیدیم دو روز دیگه مهم ترین امتحان ترم رو داریم، اما هر چی گشتیم خبری از جزوه نبود چه توی کیفامون،چه توی کتابخونمون، رفتیم سراغ همکلاسی ها اما کسی رو پیدا نکردیم، یکی دو نفر غریبه رو هم دیدیم و کلی منت کشی کردیم اما گفتن جزوشون خونشونه و همراشون نیست و البته همچین جزوه ی کاملی هم ندارن!رفتیم سراغ دفتر فنی جلوی دانشگاه جزوه رو پیدا کردیم ام جزوه ی ناقص و داغونی که خیلی هم گرون بود!!

قوانین و شرایط استفاده یونش

دانش خود را در یونش به اشتراک میگذاریم
یادگیری هیچ وقت متوقف نمیشود

شب امتحان رسید و ما آخرش جزوه ای که میخواستیم رو پیدا نکردیم، با چند تا جزوه ناقص از این ور و اون ور شروع کردیم به خوندن اما چیزی یاد نگرفتیم! خواستیم کسی رو پیدا کنیم که ازش سوال بپرسیم، که مشکل درسیمون رو حل کنیم اما بازم کسی نبود! خلاصه که ریاضی مهندسی دوباره بعد از چند ترم پاس نشد اما این فکر به سرمون زد که ای کاش دانشجو ها راه ساده تری برای موفقیت بیشتر تو دانشگاه پیدا میکردن. پس دست به کار شدیم و یونش رو ساختیم. یونش یه پلتفرم آنلاین که دانشجو ها میتونن به سرعت،ساده و مستقیم دانش خودشون رو به اشتراک بذارند و تمام منابع اموزشی مورد نیازشون برای موفقیت تو دانشگاه رو پیدا کنند.

آسان، سریع و کاربردی

وقتی صحبت از درس خوندن میشه دانشجو ها وقت کافی ندارند! در این حالت ما به شما یونش رو معرفی میکنیم،با یک منبع گسترده از جزوه ها،نمونه سوال های امتحانی،راهنمایی های درسی و مقاله ها که توسط دوستان خودتون یعنی دانشجو های برتر تهیه شدند، شما میتونید به سرعت به چیزی که نیاز دارید در هر زمان و مکان دست پیدا کنید

انقلابی در راه یادگیری و اموزش دانشگاهی

هدف نهایی ما این است که محتوای اموزشی ارزشمند را سریع،ساده و ارزان که مفید و مربوط به دانشجو هاست ارایه کنیم. تکنولوژی به طرز شگفت انگیز و چشم گیری راه های آموزش و یادگیری که ما تجربه کرده بودیم رو تغییر داده.این به ما دانشجویان اجازه میده که در هر زمان به کشف اطلاعات جدید و مفید بپردازیم و در هر کجای جهان از جمله ایران برای به اشتراک گذاری دانش و منابع مفید اقدام کنیم یونش یک ماموریت دارد و آن این است که راه رسیدن به موفقیت در دانشگاه را به آنها نشان دهد.

نظر کاربران یونش

درباره یونش

محمد امین ساجدی - کارشناسی نرم افزار : از وقتی با یونش آشنا شدم دیگه ترسی از خراب شدن جزوه هام بعد از دادن اون ها به دوستام ندارم. چون یکبار آپلودش میکنم و همه می تونن به راحتی دانلود کنن.

درباره یونش

شایان صابری - دانشجو کارشناسی IT : یونش حلقه گمشده درس و دانشگاه من بود،آشنایی با یونش و فعالیت تو این سایت باعث شد بدون صرف هزینه و زمان زیاد به محتوایی که بدنبالش بودم خیلی راحت دسترسی پیدا کنم.

درباره یونش

شایسته کاووسی - فارغ التحصیل کارشناسی نرم افزار : دوره کارشناسی بودم و همیشه در کلاس ها حاضر، یکی از دوستای هم کلاسیم جزوه مو برای کپی قرض گرفت و دیگه پیداش نشد … و همدیگه رو نتونستیم پیدا کنیم ، اگر اون زمان یونش بود حتما یه نسخه کامل دیگه از جزوه اون درس به راحتی در دسترسم بود .