سوالات متداول

+چطور میتونم از یونش استفاده کنم؟

خیلی ساده! کافیه یک حساب کاربری ایجاد کنید، یک کلاس درست کنید و دانشجویان خودتون رو دعوت کنید. اگر قصد دارید به عنوان موسسه آموزشی در یونش فعالیت کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.

+برای استفاده از یونش به نرم افزاری برای نصب نیاز دارم؟

به هیچ وجه! یونش یک نرم‌افزار آنلاینه و اگه می‌تونید این صفحه رو ببینید، یعنی تمام چیزایی که برای استفاده از یونش لازم هست رو دارید. یونش مناسب برای موبایل طراحی شده و شما در اندروید و IOS به یونش دسترسی دارید.

+کجا می‌تونم یک نسخه دمو یا آزمایشی از یونش رو ببینم؟

بهترین راه برای آشنایی بیشتر، استفاده از یونش به عنوان استاده. کافیه یک کلاس درست کنید و دانشجویان خودتون رو دعوت کنید. شما به عنوان استاد به همه ی امکانات یونش به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. اگر در موسسه آموزشی یا سازمان بزرگی کار می‌کنید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد یونش داشته باشید، لطفا همین حالا به ما اطلاع بدید تا یک جلسه حضوری داشته باشیم و در این جلسه قابلیت‌های یونش رو توضیح بدیم.

+استفاده از پلتفرم یونش باید پول پرداخت کنم؟

یونش برای اساتید کاملا رایگانه، محدودیت هایی داره اما استاد و دانشجو میتونن از سیستم رایگان استفاده کنند. موسسات آموزشی، دانشگاه ها و مدارس و سازمان ها برای استفاده از یونش بسته به میزان مصرف پرداخت میکنند. شما به تمام قابلیت‌های طرح حرفه‌ای یونش برای یک ماه به رایگان دسترسی خواهید داشت و در صورت رضایت بسته به میزان استفاده پرداخت میکنید.

+چه روش‌های پرداختی رو قبول می‌کنید؟

ما دو روش پرداخت آنلاین و آفلاین داریم. برای پرداخت آنلاین صورت‌حساب، می‌تونید از طریق پنل مدیریت اقدام کنید.اگر قصد دارید پرداخت رو از طریق واریز یا چک انجام بدید با ما تماس بگیرید تا یک پیش‌فاکتور با اطلاعات پرداخت برای شما ارسال کنیم.

+آیا بعد از پرداخت صورت‌حساب رسمی صادر می‌کنید؟

بله، بعد از پرداخت آنلاین می‌تونید به پنل مدیریت خودتون مراجعه کنید و صورت‌حساب رو دریافت کنید. اگر نیاز به نسخه مهر و امضا شده داشتید، با ما تماس بگیرید.

+یونش کجا میزبانی شده؟

سرورهای اصلی یونش در تهران هستند. ما چندین سرور باری در کشورهای کانادا و ایران برای تضمین دسترسی بالا داریم تا اگر زمانی یکی از سرورها خراب شد، یک سرور دیگه بلافاصله جاشو بگیره و از قطع شدن خدمات یونش جلوگیری بشه. ما همچنین سرورهایی در انگلیس و آلمان داریم که روی اونها نسخه‌های پشتیبانی که هر روز تهیه می‌شوند رو به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌کنیم. با این روش حتی در صورت وقوع بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله هم نسخه‌های پشتیبان اطلاعات ثبت شده در یونش از بین نمی‌روند.

+رویکرد یونش نسبت به حفظ حریم شخصی کاربران چیه؟

مالکیت هر اطلاعاتی که شما روی یونش قرار بدید متعلق به شماست و فقط توسط افرادی که شما تایید کنید قابل دسترسیه. ما صرفا به عنوان یک امین از اطلاعات شما نگهداری می‌کنیم؛ برای اطلاعات بیشتر در مورد حریم شخصی در یونش می‌تونید صفحه حریم شخصی رو بخونید.

+کجا می‌تونم شرایط استفاده از یونش رو ببینم؟

برای خواندن شرایط استفاده از یونش به صفحه شرایط استفاده مراجعه کنید.