قوانین و شرایط استفاده از یونش

به یونش خوش آمدید

یونش یک پلتفرم آنلاین مدیریت تعاملی یادگیری است. یونش مانند یک کلاس درس مجازی مکمل کلاس درس اصلی است، اساتید می‌توانند مشارکت و تعامل علمی دانشجویان در داخل و خارج کلاس را افزایش دهند و در پنل اختصاصی خود ارتباط با دانشجویان را مدیریت کنند.

از شما ممنون خواهیم بود که این توافقنامه را کامل مطالعه می کنید و خود را ملزم به رعایت آن می کنید، چرا که این توافقنامهٔ قوانین و شرایط استفاده از یونش است، و حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. یونش بستری است که اساتید دانشگاه و آموزشگاه و معلمان مدارس می توانند منجر به بهبود فرایند یادگیری شوند و تمرینات و ارتباط با دانشجویان خود را مدیریت کنند.

قوانین و شرایط استفاده یونش

استفاده منصفانه

شما می‌توانید برخی از انواع محتوای موجود در یونش را روی کامپیوتر یا دستگاه خود دریافت کنید، اما تمامی محتوا تحت سیاست «استفادهٔ منصفانه» قرار دارد. سیاست «استفادهٔ منصفانه» ما چنین حکم می‌کند که استفادهٔ شما از یونش، به‌ویژه از محتوایی که از طریق اشتراک و پرداخت هزینه قابل دسترس می‌شود، باید منصفانه، واقعی و معقول باشد.

حساب کاربری یونش

1- شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

2- ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر قدیمی یا منسوخ شده باشد، یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم. چنانچه قصد داشتیم محتوای خریداری‌شده‌ای (به جز متون و کتاب الکترونیک) را حذف کنیم، تلاش معقولی خواهیم کرد تا به شما از طریق ایمیل اطلاع بدهیم، اما این کار بسته به دلیل یا ضرورتِ حذف، همیشه ممکن نخواهد بود.

3- اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

ایجاد محدودیت در دسترسی

4- ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاحدید خودمان محدود کرده معلق کرده یا ملغی کنیم. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

مالکیت و استفاده

مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به یونش یا ناشران محتوا است. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نمای وبسایت و اپلیکیشن متعلق به یونش است. کلیهٔ محتوای موجود در یونش مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.

چه کارهایی با محتوا نمی‌توانید انجام بدهید

5- یونش و ناشران محتوا و کسب و کار هایی که با ما همکاری می کنند همگی بر پایه مالکیت معنوی بنا شده اند که شامل حقوق مولف نیز می شود.

6- ما باید از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنیم، تا بتوانیم همچنان این پلتفرم و محتوا های آموزشی را برای شما فراهم کنیم. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعهٔ محتوای آموزشی و اشتراک گذاری دانش کمک می‌کنید.

7- شما با استفاده از یونش، می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد. اگر محتوای ما را دوست دارید، به جای آنکه محتوای یونش را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به استفاده از یونش تشویق کنید!

تعهدات مخصوص ناشران محتوا

8- برای تمامی محتوایی که به یونش ارائه می‌دهید، مسئول مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشید که بتوانید مجوزهای مربوطه را به منظور بازتولید، توزیع،، نمایش عمومی، ترویج، بازاریابی، و همچنین استفاده و بهره‌گیری از هر بخش از محتوای ارائه شده را به یونش اعطا کنید و شما مسئول آن هستید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا مخدوش یا غصب نکند.

9- هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز منتشر نمی‌کنید.

10- هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسهٔ غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در وبسایت عرضه نمی‌کنید.

11- شما از محصولات و محتوای وبسایت برای هیچ کسب‌وکاری غیر از فراهم آوردن آموزش، تدریس، و خدمات آموزش درسی به دانشجویان استفاده نمی‌کنید.

12- شما هیچ بخشی از محتوای یونش را کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، یا بازنشر نمی‌کنید، به جز مواردی که در «توافقنامهٔ ناشران محتوا» اجازه داده شده است.

13- شما اجازه ندارید کتاب های فارسی را بدون اجازه کتبی و قانونی از ناشر یا مولف چه به صورت رایگان چه به صورت پولی منتشر کنید.

14- یونش تمام یا بخشی از محتوایی که بر روی وبسایت در دسترس کاربران قرار داده شده را جز به صلاحدید خودش حذف نمی‌کند.

محتوای شما

15- شما مالک حقوق معنوی هر چیزی هستید که در محتوایتان آمده است، اما با قرار دادنش روی یونش به ما این اجازه (مجوز) را می‌دهید که از آن در وبسایتمان استفاده کنیم. این اجازه شامل اجازهٔ نشر محتوا (یا منتشر نکردن محتوا)، درج آن، ذخیرهٔ آن و یا حذف آن می‌شود. اما فقط برای اینکه همه چیز مشخص باشد، شما با استفاده از وبسایت ما می‌پذیرید که در این وبسایت از قوانین جامعهٔ ما و قوانین کشور پیروی کنید، و چیزهایی منتشر نکنید که: - مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از وبسایت شود؛ - نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک، یا گستاخانه باشد؛ - به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند؛ - اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند؛ - حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد؛ - حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد؛ - خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای، و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.

16- ما حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که به صلاحدید خودمان تشخیص بدهیم، برای خودمان محفوظ نگه می‌داریم. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به کاربر ارائه کنیم، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. ما مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران در یونش منتشر می‌شود نمی‌پذیریم، ولی تمام تلاش خودمان را برای سالم نگه‌داشتن محتوای یونش انجام می‌دهیم. مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌ها

مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌ها

ما تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده‌ایم. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم؛

17- ما تلاش معقولی می‌کنیم که دسترسی شما به وبسایت برقرار باشد، و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و (و مسئول نیستیم).

18- چنانچه هرگونه خسارت غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه، یا لطمهٔ غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه به درآمد یا سود شما رخ بدهد که ناشی از استفاده و یا دسترسی به وبسایت و محتوای آن، و یا ناتوانی در استفاده از وبسایت و یا دسترسی به وبسایت باشد، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود

19- مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین شما و هر ناشر محتوا یا کاربر دیگری، برعهدهٔ خود شما است.

20- ما سعی می‌کنیم که شما دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته داشته باشید، و سعی می‌کنیم هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برسانیم.

21- ما می‌توانیم در هر زمانی شرایط توافقنامه را تغییر دهیم، اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کنیم یا با ایمیل به شما اطلاع دهیم. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.

22- ما یونش را از داخل ایران اداره می‌کنیم. در نتیجه قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و یونش از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد. هر گونه قانونی که به‌شکل اجتناب‌ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوعی وارد باشد و صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد. بر طبق توافقنامه‌های مقرر در یونش، ما متعهد می‌شویم که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کنیم و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص تحت هیچ شرایطی فاش نکنیم.

تبریک می‌گوییم ! شما به آخر توافقنامه رسیدید. از اینکه این وقت را گذاشتید تا درباره قوانین و شرایط استفاده یونش بدانید، از شما سپاسگزاریم.
Web Analytics